דף הבית מפת הקיבוץ צור קשר
מד גשם וטמפרטורה
מאוצר הארכיון שלנו
פריטים שמצאנו בארכיון
לאירועי תרבות וקהילה
כרטיסים לאירועי המועצה
חדש באתר
תרבות וקהילהאירועי קהילה בקיבוץקבלת שבת קהילתית
קבלת שבת קהילתית - יולי 2015
ביום שישי 24.7.15 פתחנו במסורת חדשה של קבלת שבת קהילתית בכפר גליקסון.
התכנסנו במתחם הקהילתי החדש שלנו, ובין הספסלים הממוחזרים שבנינו ובית בהקפה וחנות יד שנייה "אצל מיצי" שמוקם ונבנה ממש בימים אלה.
קבלת השבת התקיימה באווירה המיוחדת של יום שישי אחה"צ. על שולחן הכיבוד הונחו מגוון עוגות שמרים נפלאות, בכדים גדולים קפה קר ולילדים שקיות שוקו.
פתחנו בהדלקת נרות השבת של משפחת מיטרני, ובהמשך אירחנו על הבמה את אהוד אריאל, שסיפר על פרשת השבוע "דברים" ושר שירי שבת, ומרפרטואר השירים של אביו, מאיר אריאל.
לילדים הייתה פינת יצירה נחמדה (וערמת חול פעילה במיוחד...).
תודה לצוות פיתוח תרבות וקהילה המארגנים, לכל מי שתרם, ולכל מי שנכח ותורם בעצם הגעתו לבניית המרקם הקהילתי שלנו. נתראה בקבלת שבת הבאה ב-14 באוגוסט. שבת שלום.
לחצו לתמונות נוספות
 
לחצו לסרטון שהכינה לאה באום

חוגגים 78 לקיבוץ

מוזמנים לצפות בתמונות מחג המשק השמח שהיה לנו. ונצטט את המנחים (:

חן: אנחנו רוצים להודות לכל מי שלקח חלק בארגון ובהוצאת הערב המדהים הזה אל הפועל. תודה לשרים, לרוקדים, לעורכים, למקשטות, ולבונים. תודה לאביאל על ההגברה, לחנוך על ההקרנה, לרפי על הסרטים. תודה ללביאה ושילה על העיצוב, לשלי על הריקודים, לשרון על המערכונים, לכל מפעילי התחנות ביריד שלנו וכמובן לתינוקות והוריהם על שיתוף הפעולה.

אורי: תודה ענקית לצוות פיתות קהילתי: איריס, דנית, יפתח ומעיין, חן, מור, מירב, עופרה, רז, הדר ועידית... מגיע להם מחיאות כפיים. הם עבדו קשה על הערב הזה.

חן: מקווים שנהניתם. אנחנו מבחינתנו מתכננים להיפגש כאן גם בשנה הבאה, שבועות שמח, מזל טוב לקיבוץ.