דף הבית מפת הקיבוץ צור קשר
תרבות וקהילהאירועי קהילה בקיבוץ
איזה יום האישה היה לנו!!
הבוקר נפתח בבית הקפה של מיצי עם קפה טעים ומאפה לדרך.. ושיחות נשים קצרצרות של לפני העבודה.
המשיך אחהצ במכירת טייצים ובגדים ופינוק לבנות, ושיא היום ארוחת ערב משותפת תצוגת אופנה עם הבגדים מהחנות של מיצי ועם ... דוגמניות מקסימות!! ובסיום סטנדאפ מצחיק על נושאים של בינו לבינה.. תודה גדולה לחן לעפרה למעין ולאיריס, לכל המשתתפות, הדוגמניות, המבשלות והמפרגנות, ולהדר ועידית האלופות שלא מפסיקות לחדש ולהפתיע. לחצו לתמונות

ט"ו בשבט קיבוצי ונפלא

בבוקר שבת שמשי ונפלא נהננו מט"ו בשבט קיבוצי, מלוכד ונעים..
פתיחת קומפוסטר חגיגי, הכנת פיתות בטאבון,נטיעת עץ תות,שתילת צמחים
קישוט עמודים בחוטי טריקו ( מחולצות מחנות יד שניה). רגעי קסם.
תודה לצוות קיימות, אלה ועודד, תודה לליז על הכנת הפח, תודה לנילי על הקראת הסיפור, תודה ליעלה הדר על קישוט עם חוטי הטריקו. 
לחצו לעוד הקבה תמונות יפות בגלריה אתר הקיבוץ


הפנינג סתווי

ככה סתם, בלי סיבה מיוחדת, בבוקר שבת סתווי, ורגע לפני הגשמים קיימנו הפנינג קיבוצי ברחבת המועדון והדשא הגדול. 
הילדים ועמם המבוגרים נהנו מטורניר כדורגל על הדשא ופינג-פונג במועדון, רכבת צבעונית שלקחה אותם לסיור ברחבי הקיבוץ, קיר טיפוס מתנפח, פינות של בועות סבון עם יעלה, צמות וקעקועים עם רומי, נבט ונגה, משחק בחול, פעילות ספורטיבית עם שלי ויצירה בחומרים טבעיים עם שילה. 
בפינת הכיבוד הכנו פיתות בטאבון (תודה אלכס, עודד וכרמל), קפה, שולחן ארוחת בוקר שהמשתתפים תרמו ממטבחם, וגם מוסיקה טובה. על הארגון, כרגיל צוות הפיתוח הקהילתי.
 
המון תמונות כאן http://glikson.co.il/?catID=53&subID=55&sub2ID=279


חוגגים סוכות תשע"ז 2016
חג סוכות היה גדוש באירועים שרובם כבר הפכו למסורת מוצלחת ואהובה.
פטיש מסמר, ניקח מהר - התחלנו את החג בקישוט הסוכה הקהילתית -  וארוחת ארבע משותפת. המשכנו בהקרנת סרט מהנה לילדים (שהגיעו בנוכחות מרשימה!) עם כיבוד של פופקורן טעים וארוחת ערב.
משם עברנו להרצאה מרתקת בסוכה שזכתה להצלחה גדולה- הרצאתו של דניאל נווה "שירת העשבים". מועדון 60+  נפגש בסוכה לשיחה עם הרב שלום על חג הסוכות ומנהגיו.
ולסיום אירוע בו כולנו אושפיזין - "סוכה בשכונה"- כל משפחה בקיבוץ התארחה בסוכה שכונתית והביאה כיבוד לארוחת ארבע משותפת. תענוג לראות כל כך הרבה חברים ותושבים יושבים יחד, משוחחים, צוחקים וכמובן נהנים מכל טוב ומזג אויר נפלא של שבת סתוית. תודה גדולה למארחים: שרל‘ה לסניק, רחל ואפי קדמי, גדי ועינת סודרי, לביאה וציקי, תמר ויהודה שחם. על ארגון החג חשבו, עמלו ובצעו, צוות הפיתוח הקהילתי הבלתי נלאה!! 
תמונות מאירועי החג